Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 12
  1. #1
    Το avatar του χρήστη johnkou
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αιτωλικό
    Μηνύματα
    744

    Προεπιλογή ΤΗΛΕΧΕΙΡΗΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ

    Εχω ενα τηλεκοντρολ απο συναγερμο αυτοκινητου gemini και δουλευει οποτε θελει,για να το αντικαταστησω απευθυνομαι στην εταρεια ή κανουν και του εμποριου π.χ εχω ενα RMC600 μπορει να προγραματιστει ή ειναι για γκαραζοπορτες;και κατι αλλο στους συναγερμους αυτοκινητων τα κοντρολ σε τι συχνοτητες δουλευουν.

  2. #2
    Το avatar του χρήστη ikaros1978
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγελης
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    56

    Προεπιλογή

    αν ειναι κυλιομενης συχνοτητας δεν γινεται..αυτα που χρησιμοποιουν στις γκαραζοπορτες ειναι αντιγραψιμα.gemini,elser κτλ μαρκες δεν αντιγραφονται παρα μονο στην αντιστοιχη εταιρια

  3. #3
    Το avatar του χρήστη johnkou
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αιτωλικό
    Μηνύματα
    744

    Προεπιλογή

    Βαγγελη δεν νομιζω να ειναι με κυλιομενους κωδικους ,ειναι τουλαχιστον τετραετιας ο συναγερμος και ο κωδικος που γραφει το κοντρολ ειναι tx id :0b8fw-06.Πως θα καταλαβω αν ο συναγερμος ειναι με κυλιομενους κωδικους ή οχι

  4. #4
    Το avatar του χρήστη ikaros1978
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγελης
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    56

    Προεπιλογή

    θα πας σε ενα μαγαζι που αντιγραφει τηλεκοντρολ..μολις το βαλει πανω στο μηχανηματακι (αντιγραφεα) θα σου πει επιτοπου αν ειναι η οχι...αν δεν ειναι..σου βγαζει και αντιγραφο με την μια....αλλα τωρα που το θυμηθηκα..ριξε ενα καθαρισμα το τηλεκοντρολ στις επαφες τις μπαταριας....αν και ενα που επεσε στα χερια μου περυσι και το εφτιαξα..του αλλαξα διακοπτακι..αυτα τα μικρα τα ασπρα με δυο ποδαρακι που ειναι

  5. #5
    Το avatar του χρήστη johnkou
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αιτωλικό
    Μηνύματα
    744

    Προεπιλογή

    Βαγγελη ειμαι επαγγελματιας ηλεκτρονικος με εργαστηριο τοχω λυσει,κολλησει αλλα ρωταω γιατι με τους συναγερμους εχω μεσανυκτα μονο με κεραιες τηλεορασεις ασχολουμαι.

  6. #6
    Το avatar του χρήστη ikaros1978
    Μέλος
    Όνομα
    Βαγγελης
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    56

    Προεπιλογή

    παω πασο τοτε Γιαννη....το κακο με τα τηλεκοντρολ ειναι το εξης.πεφτουν σε ολους μας τα κλειδια κατω...κατα την πτωση αλλαζει η χωριτικοτητα των smd πυκνωτων αρα αλλαγη στην συχνοτητα....αρα η κατασταση ειναι μη αναστρεψιμη

  7. #7
    Το avatar του χρήστη klik
    Μέλος
    Όνομα
    N/A
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλλλονίκη
    Μηνύματα
    1.186

    Προεπιλογή

    Με το λογότυπο της gemini κυκλοφορούν μαϊμουδες (made in greece). Σε ένα τέτοιο μαϊμού τετραετίας τηλεκοντρόλ (με μέγεθος όσο μια μπαταρία ΑΑ) άλλαξα το saw για να παίξει. Ήταν κυλιόμενου κωδικού το δικό μου.

  8. #8

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    θωμάς bytheway.gr
    Εγγραφή
    Dec 2006
    Περιοχή
    μεταξυ βάρη και κορωπί
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή

    αυτο με την πτωση το επαθα και εγω στο toyota μου.και απο οτι μου ειπαν πρεπει να αλαξω συναγερμο γιατι χαλασαν και τα 2 κοντρολ.

  9. #9
    Το avatar του χρήστη johnkou
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αιτωλικό
    Μηνύματα
    744

    Προεπιλογή

    Κοντρολ εχω να δουλευει αυτο ειναι το δευτερο και μεσα εχει ενα μεταβλητο πυκνωτη σαν αυτο που χρησιμοποιειται σε τηλεορασεις διπλα στο ολοκληρωμενο χρωματος tda 4650.To προβλημα βρισκεται μαλλον σε σπασιμο πλακετας και αν ειναι ελληνικος ο συναγερμος ή οχι που να το ξερω.

  10. #10
    Το avatar του χρήστη klik
    Μέλος
    Όνομα
    N/A
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλλλονίκη
    Μηνύματα
    1.186

    Προεπιλογή

    φωτό πλακέτας;

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας