Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. #1
    Το avatar του χρήστη gcostas
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Dec 2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή φωτογραφική μηχανή turbo x dm-8365

    Καλή σας μέρα
    έχει η κόρη μου μια Φ. μηχανή σαν αυτή του τίτλου.Ενώ δείχνει κανονικά το θέμα στην οθόνη άν φωτογραφίσω εμφανίζονται μαύρες οριζόντιες γραμμές που γράφονται στην μνήμη.Παρακαλώ πριν πάρω κατσαβίδια, άν έχει κάποιος φίλος κάποια εμπειρία ας μου δώσει κάποια συμβουλή.
    Ευχαριστώ

    Κώστας




  2. #2
    Το avatar του χρήστη gcostas
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Dec 2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή σας μέρα
    έχει η κόρη μου μια Φ. μηχανή σαν αυτή του τίτλου.Ενώ δείχνει κανονικά το θέμα στην οθόνη άν φωτογραφίσω εμφανίζονται μαύρες οριζόντιες γραμμές που γράφονται στην μνήμη.Παρακαλώ πριν πάρω κατσαβίδια, άν έχει κάποιος φίλος κάποια εμπειρία ας μου δώσει κάποια συμβουλή.
    Ευχαριστώ

    Κώστας

    Για σας πάλι.
    πριν την ανοίξω την πήγα στο πλαίσιο ,παρ όλα όσα περιγράφονται προηγουμένως (περιγραφή βλάβης) η απάντηση ήταν " είναι χαλασμένος ο φακός ????? δεν μπορεί να επισκευασθή γιατί δεν υπάρχουν ανταλακτικά ". Σε ερώτηση μου ποιος το έγραψε αυτό και τέλος πάντων πως μπορώ να επικοι νωνήσω μαζί του μου απάντησαν ότι αυτή η απάντηση της εταιρείας και δεν χρειάζεται να επικοινωνήσω με κανέναν. Πέρα από αυτό η μηχανή αγοράστηκε πριν δύο χρόνια νομίζω λοιπόν ότι νομικά είναι υποχρεωμένοι να έχουν ανταλακτικα , ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ κανείς δεν με ενημέρωσε όταν την αγόρασα ότι μπορει να πάθω κάτι τέτοιο . Το μόνο που μου μένει λοιπόν είναι να πώ σε όσους περισότερους μπορώ ότι όταν αγοράζουν μηχανήματα με το σήμα Turbo X να ξέρουν ΄τι υπάρχει πιθανότητα μετά την εγγύηση να τους πουν ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ !!!

    ο παθών και ελπίζω ο μαθών
    Κώστας Γαλάνης

Παρόμοια Θέματα

  1. Χρειαζομαι βοηθεια σε μητρικη turbo x
    από tsakimak στο forum Υπολογιστές & Περιφερειακά
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-12, 18:28

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας