Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 12

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1

    Μέλος
    Όνομα
    Τάσος
    Εγγραφή
    Nov 2011
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    36

    Προεπιλογή Hovver JOVIS SJ144WSR4

    καλησπερα εχω το εν λογο σκουπακι...
    JOVIS_SJ144WSR4_alta.jpg

    Το προβλημα ειναι οτι δεν μου τραβαει καλα...

    καπου ακουσα οτι η αντιπροσωποια τα κανει αντικατασταση γιατι εχουν προβλημα με την μπαταρια.
    Καποιος αν ξερει αν οντος για μπαταριες τα κανει αντικατασταση να ψαχτω για να δω για το δικο μου..

    Αν καποιος ξερει ας βοηθησει...

    Ευχαριστω.

  2. #2

    Μέλος
    Όνομα
    παναγιωτης
    Εγγραφή
    May 2011
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    40

    Προεπιλογή

    αν εχεις την αποδειξη αγορας τοτε φιλε ελα στην οδο 28η οκτωβριου 4 στην Ν.Ιωνια . εκει ειναι το σερβις οικιακων μικροσυσκευων ΛΥΜΠΕΡΗΣ ο οποιος ειναι αντιπροσωπος της HOOVER και θα γινει αντικατασταση . στο λεω με βεβαιοτητα γιατι εκει δουλευω ως τεχνικος

  3. #3

    Μέλος
    Όνομα
    Τάσος
    Εγγραφή
    Nov 2011
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    36

    Προεπιλογή

    δεν εχω αποδειξη !!
    ακουσα καπου οτι αλλαζουν μπαταριες αν ναι μπορω να ερθω να τις παρω απο εσας?

    Ευχαριστω.

  4. #4

    Μέλος
    Όνομα
    Πέτρος
    Εγγραφή
    Oct 2011
    Περιοχή
    Έβρος
    Μηνύματα
    5.335

    Προεπιλογή

    Θα παρακαλούσαμε είτε από τον Τάσο , είτε από τον τεχνικό της Hoover , να μην το κλείσουν το θέμα εδώ, ότι κατάληξη και αν έχει αυτό .

    Αλλά να εξηγήσει και κάποιος από τους δυο , ποιοι ήταν οι λόγοι και οι αιτίες όπου χαλάσανε αυτές οι μπαταρίες και τι είδους αντικατάσταση έγινε πάνω σε αυτό.

    Γιατί εδώ σε αυτό το φόρουμ αναζητούμε εκτός από προσωπικές εξυπηρετήσεις , και επιμορφωτικές εξυπηρετήσεις απέναντι σε όλα τα μέλη του φόρουμ.

  5. #5

    Μέλος
    Όνομα
    Τάσος
    Εγγραφή
    Nov 2011
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    36

    Προεπιλογή

    Αυριο θα το ανοιξω να δω τη μπαταριες εχει και θα σας ανεβασω φωτο και τα σχετικα!!!

    Καλο ειναι να βοηθαμε ο ενας τον αλλο !!!!

  6. #6

    Μέλος
    Όνομα
    παναγιωτης
    Εγγραφή
    May 2011
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    40

    Προεπιλογή

    Kαλησπερα Μιχαλη, καταρχην να ξεκαθαρισω κατι δεν ειμαι αποκλειστικος τεχνικος της HOOVER , δουλευω σε ενα σερβις το οποιο ειναι εξουσιοδοτημενο και απο την HOOVER . Οσο για την ερωτηση που κανεις πρεπει να γνωριζουν οι καταναλωτες οτι οταν αγοραζουν ενα σκουπακι δεν πρεπει να το εχουν σε απραξεια διοτι οι επαναφορτιζομενες μπαταριες αν δεν φορτιζονται συνεχεια εξασθενουν. ενα παραδειγμα ειναι η μπαταρια του αυτοκινητου που συνεχεια φορτιζεται. οταν φορτιζουμαι το σκουπακι φουλ το βγαζουμε απο την βαση κανουμε την δουλεια που θελουμε και το τοποθετουμε παλι στην βαση εως οτου το ξαναχρησιμοποιησουμε σε συντομο ομως χρονικο διαστημα. καλο ειναι να το χρησιμοποιουμε δυο με τρεις φορες την εβδομαδα και οχι μια φορα το διμηνο. πιστευω να κατατοπισα καπως τους φιλους στο φορουμ .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη studio52 : 30-01-12 στις 17:27

  7. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον studio52 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    Μιχάλης123 (02-05-12)

  8. #7

    Μέλος
    Όνομα
    παναγιωτης
    Εγγραφή
    May 2011
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    40

    Προεπιλογή

    Καλησπερα σε ολους , Τασο το συγκεκριμενο σκουπακι εχει 12 μπαταριες τυπου ΑΑ , κοιτα τα προσωπικα σου μηνυματα σου απαντω εκει. φιλε Μιχαλη δεν ειμαι αποκλειστικος τεχνικος της HOOVER αλλα στο σερβις που δουλευω ειναι εξουσιοδοτημενο και για την HOOVER . στην ερωτηση που θετεις πρεπει οι καταναλωτες να ξερουν οτι συσκευες που εχουν επαναφορτιζομενες μπαταριες πρεπει να χρησιμοποιουνται συχνα τουλαχιστον μια η δυο φορες την εβδομαδα και οχι μια φορα το διμηνο διοτι αν μεινουν σε απραξεια οι επαναφορτιζομενες μπαταριες εξασθενουν με αποτελεσμα να θελουν αλλαγη σε πιο συντομο χρονικο διαστημα απο οτι λεει ο κατασκευαστης της συσκευης . συγκεκριμενα για τα σκουπακια ο μεσως ορος ζωης στις μπαταριες με σωστη χρηση ειναι περιπου δυομιση χρονια . πιστευω με αυτα τα λιγα που ειπα να σε καλυψα Μιχαλη

  9. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον studio52 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    Μιχάλης123 (02-05-12)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας