Activity Stream

Filter
Sort By Time Show
Recent Recent Popular Popular Anytime Anytime Last 24 Hours Last 24 Hours Last 7 Days Last 7 Days Last 30 Days Last 30 Days Όλα Όλα Photos Photos Forum Forums
  • Το Avatar του χρήστη kstigas
    Σήμερα, 18:57
    kstigas replied to a thread [Τηλεόραση F&U] 17IPS63R3A Αναζήτηση schematic in Τηλεόραση
    Αν θες να απομονώσεις εντελώς το BCKLIGHT σηκώνεις τις Δύο διόδους στον Αέρα Για την V2 24V και αφαιρείς το throw Hole jumper κάτω ακριβώς απο την...
    6 replies | 150 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη kstigas
    Σήμερα, 18:47
    kstigas replied to a thread [Τηλεόραση F&U] 17IPS63R3A Αναζήτηση schematic in Τηλεόραση
    Βάζεις σταδιακά αυξανώμενη τάση απο 0~12 ν Dc που είναι η Stby Voltage του τροφοδοτικού με σύνδεση στα άκρα του ηλεκτρολυτικού εξόδου. Σηκώνειςστον...
    6 replies | 150 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Se7eNaKoS
    Σήμερα, 18:42
    Ξέχασα να αναφέρω πως οι κάμερες wifi είναι της eos bs-203w
    1 replies | 6 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Se7eNaKoS
    Σήμερα, 18:38
    Καλησπέρα σας αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα με κάμερες wifi που έχω τοποθετήσει σε μια βιοτεχνία που έχω τοποθετήσει ένα Ap της tp link συγκεκριμένα...
    1 replies | 6 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Di*Ca_Electronic
    Σήμερα, 14:51
    Di*Ca_Electronic replied to a thread [Τηλεόραση F&U] 17IPS63R3A Αναζήτηση schematic in Τηλεόραση
    Έλεγξε / αντικατάστησε το smd IC ( 2 X 4 pins) στο πρωτεύον του PSU. Φιλικά. Δημήτρης Καρούσης
    6 replies | 150 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Κυριακίδης
    Σήμερα, 11:36
    Κυριακίδης replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Για το Flow meter το κακό είναι ότι δεν μπορεί να μετρηθεί εύκολα (όπως θα διάβασες στο βίντεο στα σχόλια ) Μπορείς όμως να το δεις πρόχειρα...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Iasonaskoimtz
    Σήμερα, 10:55
    Iasonaskoimtz replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Το σωλήνα αποχέτευσης τον έχω όσο πιο ψηλά γίνεται να πάει δλδ περίπου στα 60 εκατοστά οπότε δεν νομίζω ότι φταίει αυτό.θα παραγγείλω το flow meter...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Κυριακίδης
    Σήμερα, 09:13
    Κυριακίδης replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Επειδή θεωρώ σύμπτωση να ξαναβγάλει πρόβλημα μετά από την διόρθωση της επισκευής 30 Μπορεί να έγινε παράληψη σωστής τοποθέτησης της αποχέτευσης ,...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Iasonaskoimtz
    Σήμερα, 07:37
    Iasonaskoimtz replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Έχω κάνει reset αρκετές φορές.Επισης ξέχασα να πω ότι το πλυντήριο ξεκινάει να δουλεύει και το error το βγάζει μετά από την πρώτη αποστράγγιση.Ειναι...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη G.POL
    Σήμερα, 07:26
    G.POL replied to a thread [Τηλεόραση F&U] 17IPS63R3A Αναζήτηση schematic in Τηλεόραση
    Γεια σας. Η τηλεόραση έπαθε ζημιά από κεραυνό. Οπότε νεκρωσαν τα πάντα.Ειχε βραχυκυκλωσει τις διόδους,το mosfet,καθώς και μια δίοδο στην έξοδο του...
    6 replies | 150 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Di*Ca_Electronic
    Σήμερα, 05:26
    Di*Ca_Electronic replied to a thread [Τηλεόραση F&U] 17IPS63R3A Αναζήτηση schematic in Τηλεόραση
    Φίλε Γιώργο, η τηλεόραση είναι σχετικά καινούργια (έτος παραγωγής 2020) οπότε και δεν κυκλοφορεί schematic diagram ΔΩΡΕΑΝ στο Διαδίκτυο. Περιέγραψε...
    6 replies | 150 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Di*Ca_Electronic
    Σήμερα, 05:14
    Di*Ca_Electronic replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Στο site https://www.appliancepartspros.com/b/how-to-troubleshoot-clear-an-i40-error-on-an-electrolux-dishwasher/ και στο τέλος του άρθρου για την...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Iasonaskoimtz
    Σήμερα, 01:57
    Iasonaskoimtz replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Το φίλτρο στην είσοδο παροχής νερού το τσεκαρα είναι οκ.εχω πιεστικό νερού σε όλη την εγκατάσταση του σπιτιού οπότε δεν φταίει η πίεση.
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Iasonaskoimtz
    Σήμερα, 01:53
    Iasonaskoimtz replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    - Έλεγχος σωλήνα αποστράγγισης αν είναι λυγισμένος ή αν το σιφόνι ή τα φίλτρα έχουν βουλώσει. - Έλεγχος βάσης πλυντηρίου πιάτων για τυχούσες...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Iasonaskoimtz
    Σήμερα, 01:44
    Iasonaskoimtz replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Αυτά που διάβασα δεν είναι για το μοντέλο μου είναι για αλλα πλυντήρια καθώς για το μοντέλο μου δεν βρήκα κάτι.
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη kstigas
    Χθες, 16:36
    kstigas replied to a thread [Τηλεόραση F&U] 17IPS63R3A Αναζήτηση schematic in Τηλεόραση
    Τι πρόβλημα έχεις, τι σου παρουσιάζει?
    6 replies | 150 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη HyperTech
    Χθες, 10:14
    HyperTech replied to a thread [Τηλεόραση F&U] F&U FLS43700N firmware in Τηλεόραση
    Δημήτρη γεια και χαρά σου Διαβάζοντας το post του Αδάμ, παρατήρησα ότι του προτείνεις το λογισμικό (firmware) για την μητρική 17MB110 της Vestel,...
    3 replies | 2249 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Κυριακίδης
    Χθες, 09:10
    Άντε του χρόνου γερός να είσαι και αν έχεις κέφια όσο αφορά την κατανάλωση στην υγροποίηση στα τοιχώματα αλλά και ίσως της απόψυξης , να προσθέσεις...
    16 replies | 592 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη G.POL
    Χθες, 08:27
    G.POL started a thread [Τηλεόραση F&U] 17IPS63R3A Αναζήτηση schematic in Τηλεόραση
    Γεια χαρά σε όλους. Ψάχνω απεγνωσμένα να κατεβασω το συγκεκριμένο schematic, αλλά δεν μπορώ να το βρω. Βρίσκω παραπλήσια. Είναι από F&U FLS32227H....
    6 replies | 150 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη miclik
    Χθες, 08:23
    η επισκευη εγινε και το ψυγειο κανει αποψυξη και δουελευει τελεια ...δεν χρησιμοποιησα το γνησιο ανταλλακτικο αλλα συμβατο samsung για αλλο μοντελο ...
    16 replies | 592 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Di*Ca_Electronic
    Χθες, 00:57
    Di*Ca_Electronic replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Φίλε Ιάσωνα, δεν γνωρίζω αν είσαι ο ίδιος νηματοθέτης του νήματος 1442 της 03-05-2024, (...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Κυριακίδης
    15-09-24, 21:15
    Κυριακίδης replied to a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Τι σου άλλαξε . Και γιατί δεν είδε αυτός την διαρροή νερού στο πάτωμα (και τι αποφάνθηκε από αυτά που σου είπε προφορικά ) Βάλε τις διευθύνσεις...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη ΣΚΛΗΚΟΣ
    15-09-24, 12:05
    Αντιστασουλα κατά πάσα πιθανοτητα Στάλθηκε από το 2201117TY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    1 replies | 101 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Ρενα Λασκαρη
    15-09-24, 11:22
    Δεν ζεσταινει το νερο
    1 replies | 101 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Iasonaskoimtz
    15-09-24, 00:05
    Iasonaskoimtz started a thread [Candy] Error 40 in Πλυντήριο
    Καλησπέρα σε όλους.εχω ένα πλυντήριο πιάτων candy cdih 1d952 και μου είχε βγάλει error 30.ηρθε ο τεχνικός μου άλλαξε ένα εξάρτημα και το πρόβλημα δεν...
    10 replies | 206 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη mikemtb
    14-09-24, 23:52
    mikemtb replied to a thread [Τηλεόραση F&U] F&U FL24108 in Τηλεόραση
    ελα κωστα στο'φτιαξα: https://drive.google.com/file/d/1o0YPU3N8EBM7Ii4sgLnbu8_-0rfcrsDb/view
    9 replies | 509 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Di*Ca_Electronic
    14-09-24, 23:44
    Di*Ca_Electronic replied to a thread [Κινητό Τηλέφωνο] alcatel 5002h in Τηλέφωνα & GPS
    Ανέβασε αν θέλεις φίλε Θανάση μία ευκρινή photo της πλακέτας του κινητού τηλ/νου σου που ΄χει υποστεί τη ζημιά για να πάρεις κάποια πιθανή βοήθεια....
    1 replies | 114 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη Di*Ca_Electronic
    14-09-24, 23:25
    Di*Ca_Electronic replied to a thread [Τηλεόραση F&U] F&U FL24108 in Τηλεόραση
    Τι εννοείς δεν δουλεύει το link Κώστα; Γιατί σ΄ εμένα ανοίγει κανονικά. Αν συνεχίσει να συμπεριφέρεται έτσι στείλε μου σε p.m. τ΄ e-mail σου να σου...
    9 replies | 509 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη thanasis 1
    14-09-24, 17:45
    thanasis 1 started a thread [Κινητό Τηλέφωνο] alcatel 5002h in Τηλέφωνα & GPS
    Καλησπέρα, στο συγκεκριμένο κινητό ξηλώθηκε το usb μαζί με τους χαλκοδοαδρόμους. Έχω καθαρίσει την περιοχή και έχω φτιάξει τα pads,το θέμα είναι ότι...
    1 replies | 114 view(s)
  • Το Avatar του χρήστη kstigas
    14-09-24, 17:21
    kstigas replied to a thread [Τηλεόραση F&U] F&U FL24108 in Τηλεόραση
    Δημήτρη ευχαριστώ και πάλι, το Link δεν δουλεύει
    9 replies | 509 view(s)
More Activity